Menu ▾

Grupa zawsze Cię usłyszy

Dzięki bezprzewodowej transmisji głosu w systemie bezprzewodowym Tour Guide każdy zwiedzający usłyszy przewodnika niezależnie od tego jak rozproszona jest grupa.

Czytaj dalej »

System Tour Guide

Urządzenia do zwiedzania grupowego

System radioprzewodników (Tour Guide) to najlepsze rozwiązanie dla grup. Dzięki tym urządzeniom głos przewodnika przekazywany jest bezprzewodowo do słuchawek zwiedzających. Duży zasięg zapewnia ciągłą łączność z przewodnikiem nawet do 100 metrów.

Sprzedajemy orazy wypożyczamy zarówno nadajniki jak i odbiorniki Tour Guide z dowozem na terenie Krakowa, lub przesyłką kurierską. Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy.

Ładowanie

Urządzenia systemu Tour Guide ładować można ładowarkami sieciowymi z łączem Micro USB jak i przy pomocy ładowarek walizkowych. Te dostępne są w wariancie na 32 i 60 sztuk urządzeń.

Cennik wypożyczeń

* Urządzenia wysyłamy na dwa dni przed datą wypożyczenia. Urządzenia dotrą do Państwa w przeddzień wypożyczenia. Urządzenia należy odesłać najpóźniej następnego dnia po wypożyczeniu. Wszystkie dni podczas których urządzenia znajdują się w transporcie są bezpłatne.

Najczęściej zadawane pytania

Co zawiera zestaw?

Jak zamówić sprzęt?

Ile zapłacę za kuriera?

Cena 30zł netto liczona jest od każdego wysłanego zestawu. Na jeden zestaw składa się maksymalnie 36 szt. urządzeń. Przesyłka zwrotna opłacana jest osobno.