Menu ▾

Tłumaczenia

Przygotowujemy profesjonalne tłumaczenia w wielu językach. Zapraszamy do skorzystania z dostępnych w naszym tłumaczy.

Nasi najpopularniejsi tłumacze:

Caryl
English

 
Andreas
Deutsch

Rodowity Niemiec, mieszka i pracuje od 1999 roku w jednym z najpiękniejszych miasteczek Polski. Wykonuje od tego czasu tłumaczenia prawnicze, historyczne oraz turystyczno-krajoznawcze wyłącznie na swój język ojczysty. Dla Audiotour.pl tłumaczył i redagował od 2011 r. teksty do kilkudziesięciu audioprzewodników.

 
Irena
Русский

urodzona na Syberii w Rosji, jest potomkini zesłańca - Powstańca Styczniowego. Wykształcenie: w Rosji - kierunek historii i teorii muzyki + studia ekonomiczne. W Polsce - Kurs przewodników miejskich m.st.Warszawa, Studia Podyplomowe Uniwersytety Warszawskiego w zakresie Człowiek-Miasto-Środowisko, Studia Podyplomowe SGH Varsavianistyka-inwestycje miejskie; Współpracje z Audiotour.pl od roku 2012.

 
Monika
Español

Mariaż doskonały - polska dusza i hiszpańskie serce plus kilkuletnie wykształcenie, odwieczne powołanie i wieloletnie doświadczenie. Tłumacz zwykły i przysięgły języka hiszpanskiego.

 
Nicolas
Français

Z wykształcenia slawista, Nicolas Stuyckens zdobył dodatkowo specjalizację w zakresie przekładu ustnego śródowiskowego (polsko-francuzski) na universytecie Mons (UMons) oraz studiował język polski w Krakowie. Jest również ambasadorem marki Wallonia, której celem jest promowanie Regionu Walońskiego na arenie międzynarodowej. Pasjonuje się także kulturą i historią Polski.

 
Stella
Русский

 
Cecile
Français

Urodzona w Paryżu, pracowała we Francji, głównie w dziedzinie handlu zagranicznego. Zakochała się w Polaku i w Warszawie. Potem, przez pierwsze 12 lat pracowała w Polsce w międzynarodowych kancelariach prawnych. Równolegle, studiowała język polski m.in. na Uniwersytecie Warszawskim (Polonicum). Od 2015, w ramach działalności gospodarczej, tłumaczy z polskiego/angielskiego/hiszpańskiego na język francuski dokumenty prawne, gospodarcze, jak również historyczne oraz religijne.

 

Wyszukiwarka:

Korzystając z linków poniżej możesz znaleźć tłumacza w wybranym języku.

Wybierz język:  DE  FR  RU  ES