Menu ▾

Bank głosów

Przygotowujemy profesjonalne nagrania w wielu językach. Zapraszamy do skorzystania z dostępnych w naszym banku lektorów.

Nasze najpopularniejsze głosy:

Andy
English
Cena za stronę: 195 PLN
Minimalna opłata: 195 PLN

Andy jest profesjonalnym lektorem od blisko 20 lat. To Brytyjczyk o ujmującym, ciepłym głosie. Dzięki pracy nad wieloma naszymi projektami świetnie radzi sobie z trudnymi polskimi słowami.

Christian
Deutsch
Cena za stronę: 195 PLN
Minimalna opłata: 195 PLN

20-letnie doświadczenie, ciepły głos i precyzyjna dykcja to cechy, które sprawiają, że takiego przewodnika aż chce się słuchać. Christian pracował również w radio i w telewizji a dzięki naszym audioprzewodnikom sporo wie o polskiej historii.

Sacha
Español
Cena za stronę: 195 PLN
Minimalna opłata: 195 PLN

To głęboki i wyrazisty głos, idealny do filmów dokumentalnych, projektów e-learningowych czy audioprzewodników. Świetnie sprawdza się również w promocji i reklamie, gdyż w razie potrzeby jest energiczny i ma dar przekonywania.

Jakub
Český
Cena za stronę: 95 PLN
Minimalna opłata: 95 PLN

Jakub dysponuje ciepłym tenorem, który idealnie nadaje się do audioprzewodników czy projektów typu e-learning. Jest nauczycielem i byłym prezenterem radiowym. Świetnie wykorzystuje cechy tych zawodów i wrodzony talent, żeby uzyskać jak najlepszy efekt w odbiorze.

Jakub
Polski
Cena za stronę: 70 PLN
Minimalna opłata: 70 zł

Pia
Deutsch
Cena za stronę: 390 PLN
Minimalna opłata: 390 PLN

Pia jest niemieckim native-speakerem z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży lektorskiej. Pracowała dla takich firm jak: Amazon, Microsoft, McAfee, Leifheit, Boise czy AirCanada.

Wyszukiwarka:

Korzystając z linków poniżej możesz znaleźć odpowiedni głos w konkretnym języku.

Wybierz język:  EN  DE  CZ  ES