Menu ▾

Audioprzewodnik
w telefonie

Kraków
Paryż
Twoja Gmina?
Twoja Instytucja?

Audioprzewodnik w formie aplikacji na telefon to rozwiązanie, które umożliwia zwiedzającym zwiedzanie wykorzystując własne urządzenie i słuchawki. Instytucje, urzędy miast, gminy mogą na swojej stronie umieścić ikonę aplikacji i odnośnik do odpowiedniego sklepu (App Store dla aplikacji na telefony z systemem iOS, lub Google Play™ dla urządzeń z systemem Android).

Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon i można rozpoczynać zwiedzanie. Przykładowa, darmowa aplikacja z wycieczką po Krakowie do pobrania przy użyciu lików poniżej.

Zobacz w App Store » Zobacz w Google Play™ »

Jak to działa?

Aplikacja działa w trybie ręcznym. Zwiedzający uruchamia nagrania wybierając je z listy, lub z mapy (niektóre miejscowości oferują mapę 3D), która jednocześnie pokazuje aktualną lokalizację zwiedzającego. Głos lektora poprowadzi turystę przez całą trasę wycieczki. Dzięki dokładnym instrukcjom nawigacyjnym na pewno się nie zgubi!

Poniżej przedstawiamy filmik obrazujący działanie aplikacji w terenie:

W razie pytań chętnie udzielimy odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami IT, oraz działem sprzedaży poprzez zakładkę Kontakt.